Rodzicu trzylatka przeczytaj i zapamiętaj

Organizacja pracy na rok szkolny 2023/2024:

– przedszkole jest czynne w godzinach od 06.30 do 17.00 (od poniedziałku do piątku);

– dzieci do Przedszkola przyprowadzane są do godziny 8.15

-do przedszkola przyprowadzane są tylko dzieci zdrowe bez jakichkolwiek objawów chorobowych (informujemy, że przy zauważeniu jakichkolwiek objawów chorobowych rodzic będzie wzywany do natychmiastowego odbioru dziecka z placówki)

– dziecko przyprowadzane jest i odbierane przez jednego z rodziców/prawnych opiekunów lub jedną osobę upoważnioną przez Rodziców (osoby te muszą być zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych);

– Rodzic/ opiekun prawny lub osoba upoważniona zobligowany jest do szybkiego odebrania dziecka z sali, sprawnej pomocy w jego ubieraniu się w szatni i w jak najkrótszym czasie, po odbiciu czytnika, wyjście z budynku.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI  UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA NR 74 „MAŁY PIEKARCZYK”

Organizacja pracy w przedszkolu:
· W pierwszych dniach września odbędą się spotkania z rodzicami, podczas
których przekażemy najważniejsze informacje oraz odpowiemy na Państwa pytania.
Prosimy śledzić naszą stronę internetową.
· Nie podpisujemy z Państwem umów o świadczenie usług z przedszkolem – nie ma
podstaw prawnych do zawierania przez dyrektorów przedszkoli miejskich umów cywilnoprawnych z rodzicami.
Zwracamy się z prośbą o dostarczenie do sekretariatu  deklaracji pobytu dziecka na rok szkolny
2023/2024. Deklarację prosimy dostarczyć najpóźniej do 1 września przed przyprowadzeniem dziecka do placówki.
W pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola prosimy dostarczyć
do nauczyciela grupy dziecka wypełnione dokumenty: Upoważnienie do odbioru dziecka oraz Zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka (dla dzieci nowoprzyjętych).

Oswiadczenie wielodzietnosc

upoważnienie do odbioru dziecka

8a.-Zgoda-na-wizerunek-na-www

Deklaracja 2023-2024

WYPRAWKA DLA DZIECI 3-LETNICH (I GRUPA): POŚCIEL O WYMIARACH 250X80 CM (NIE ZSZYTA Z JEDNEJ WĄSKIEJ STRONY), PODUSZECZKA, PIŻAMKA -WSZYSTKO PODPISANE, WYGODNE UBRANIE, KAPCIE, KONIECZNIE ZESTAW UBRAŃ NA ZMIANĘ DO POZOSTAWIENIA W SZAFCE, JEŚLI DZIECKO MA ALERGIĘ INFORMACJA NA PIŚMIE, CHUSTECZKI WYCIĄGANE  Z PUDEŁKA.

Szanowni Państwo,
już w niedzielę (3 września) na Stadionie Olimpijskim odbędzie się sportowe rozpoczęcie roku szkolnego. Wydarzenie ma na celu popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu i kultury fizycznej wśród uczniów wrocławskich szkół i ich rodziców.
Na płycie stadionu zaprezentują się jedne z największych klubów sportowych w mieście, które posiadają ofertę skierowaną do młodzieży:
– na scenie głównej każdy klub sportowy w wyznaczonym czasie będzie mógł zaprezentować umiejętności swoich podopiecznych,
– zostanie przygotowana specjalna strefa, na której kluby będą mogły opowiedzieć zainteresowanym o swoich dyscyplinach sportowych, oprócz tego przygotują ciekawe gry i zabawy dla uczestników wydarzenia.
Impreza potrwa od godz. 12:00 do 15:00 na płycie Stadionu Olimpijskiego (wejście od Pergoli). Wstęp wolny dla wszystkich.
Na Stadionie Olimpijskim pojawi się również MPWiK z kranówką – chłodną, pełną minerałów i zdecydowanie bardziej ekologiczną niż woda butelkowana. Warto zabrać ze sobą bidony czy butelki wielokrotnego użytku i uzupełniać je bezpłatnie wodą od MPWiK Wrocław!
Szczegóły:

INFORMACJA O ZMIANACH KOMUNIKACYJNYCH WE WROCŁAWIU